Вже багато років поспіль 12 травня у всьому світі своє професійне свято відзначають медичні сестри. Незамінні люди, які є очима незрячих, ногами слабких, а також підтримкою тих, хто надто безсилий. Медсестри – це ті люди, які вміють залишати своє особисте за зачиненими дверима і на роботі завжди бути усміхненими і радісними. Бо саме вони зазвичай заряджають позитивом  хворих, зранених і зболених пацієнтів.

"Янголи" у білих халатах

Загалом у нашій Городоцькій ЦРЛ працює 180 таких ангелів у білих халатах у 16 відділеннях лікарні. І в кожного з них – своя історія. Однак є те, що всіх їх об’єднує. І це навіть не клятва Гіппократу, а передусім, як вони зазначають – любов до ближніх і бажання допомогти іншим.

Шановні медсестри! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Таку професію можуть вибрати тільки по-справжньому добрі, чуйні, уважні, чутливі до чужої біди особистості. Тож нехай і вам у повсякденному житті зустрічаються такі ж душевні люди.

Бажаємо вам спокою у нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи, легкості в руках, ясності в голові та вдячності від пацієнтів! Нехай усе добро, яке ви робите щодня, повертається до вас посмішками близьких, несподіваними подарунками долі та нескінченними щасливими моментами!

З повагою, голова Городоцької райдержадміністрації Жанна Кордас,

голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська.

Please follow and like us: