21 квітня на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України оприлюднено петицію щодо недопущення руйнування надання медичної допомоги ветеранам воєн та мережі госпіталів.

Петицію підготувала Рада Вінницької обласної організації ветеранів в особі голови ради В. В. Мазура за ініціативи Вінницького госпіталю ветеранів війни. Суть петиції – підтримка і збереження Госпіталю ветеранів війни. Адже наразі це питання не знайшло розуміння та розв’язання на державному рівні, що призводить, власне, до ліквідації мережі госпіталів у країні.

Ветерани збирають підписи

Отже, Рада Організації ветеранів України просить вжити усіх можливих заходів максимальної підтримки цієї петиції шляхом її підписання ветеранами особисто та, за можливості, членами їхніх сімей. Причому, бажано використати усі комунікаційні зв’язки у кожній первинній ветеранській організації у населених пунктах, залучивши побільше комп’ютерної техніки різних форм власності, що допоможе набрати не менше 25 тисяч підписантів для розгляду згаданої петиції Президентом України.

Дані про петицію та її реєстрацію розміщені на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України у розділі «Електронні петиції».

Номер петиції № 22/093630—еп

Назва петиції — Щодо недопущення руйнування надання медичної допомоги ветеранам воєн та мережі госпіталів.

Автор петиції: Мазур Володимир Васильович.

Дата оприлюднення : 21 квітня 2020 року.

Посилання в Інтернеті на петицію: https://petition,president.gov.ua/petition/9363О.

 

В. Купратий, голова Хмельницької обласної ради організації ветеранів України.

Please follow and like us: