Заходи із протидії COVID-19 серйозно вдарили по місцевих бюджетах. Представники Асоціації міст України порахували, скільки коштів уже довелося витратити громадам і містам Хмельниччини на забезпечення медичної галузі усім необхідним.

На протидію COVID-19 місцеві бюджети Хмельниччини вже виділили 27,5 млн грн

– Міста області заклали у свої бюджети додатково близько 25,5 млн гривень. Об’єднані територіальні громади краю планують витратити на заходи із боротьби та протидії коронавірусу понад 1,8 млн грн, – каже консультант із бюджетних питань Хмельницького регіонального відділення АМУ Юрій Гриневич.

Найбільше коштів запланували витратити у Хмельницькому – понад 21 млн гривень. Менші, але суттєві суми, заклали в казну у Старокостянтинові – трохи більше 2 млн грн і у Кам’янці-Подільському – 1,8 млн грн. Серед громад найактивніше виділяли кошти у Чемеровецькій ОТГ – майже 400 тис. грн, та у Летичівській – 376 тис. грн.

За кошти місцевих бюджетів купують медобладнання, засоби захисту для медичних працівників та дезінфікуючі засоби для санітарної обробки вулиць, громадських місць і лікарень.

Також міста виділяють кошти на інші потреби. Наприклад, у Шепетівці виділятимуть по 20 тис. грн на медикаменти для хворих на коронавірус, а у Чемеровецькій ОТГ депутати вирішили преміювати лікарів, задіяних у боротьбі з COVID-19 у громаді.

Найбільше із запланованого витратили у Хмельницькому. Серед громад найактивніше купують усе необхідне в Летичівській ОТГ – тут уже витратили 330 тис. гривень.

КАРАНТИН – НЕ ПРИВІД ЗЛОВЖИВАТИ!

Довідково: інформацію зібрано Хмельницьким регіональним відділенням АМУ лише серед членів Асоціації міст в області. На сьогодні це 38 міст та ОТГ.

Please follow and like us: